Idealne miejsce na Twoja konferencje.

Oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, wygodna lokalizacja i konkurencyjne ceny.

Oprócz sal konferencyjnych Adam`s Conference Center oferuje szeroki zakres usług dodatkowych jak catering, organizacja noclegów oraz transport klientów. W naszym obiekcie znajduje się kawiarnia oraz Dom Aukcyjny Adam`s, który od 1991 roku wyspecjalizowany jest w organizacji i prowadzeniu aukcji dzieł sztuki i antyków. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty.

 • wynajem sali szkoleniowej poznań

  Wynajem sal konferencyjnych

  Oferujemy osiem nowoczesnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych i szkoleniowych o wysokim standardzie. Istnieje możliwość wynajęcia całego obiektu na wyłączność.

 • organizacja konferencji i bankietów poznań

  Organizacja bankietów, imprez okolicznościowych

  Mamy duże doświadczenie w organizacji uroczystych bankietów, imprez firmowych oraz eventów. Współpracujemy z firmami oraz klientami indywidualnymi.

 • wyposażenie technicze sal konferencyjnych poznań

  Kompleksowa obsługa techniczna

  Dysponujemy dobrze wyposażonym zapleczem oraz pomocą techniczną obsługującą konferencje, koncerty oraz występy artystyczne.

 • Sale bankietowe poznań

  Catering / Coffee breaks

  W ramach kompleksowej obsługi konferencji organizujemy przerwy kawowe, lunche, uroczyste kolacje oraz śniadania biznesowe. Dostosowujemy się do budżetu zaproponowanego przez klienta.

 • Sala szkoleniowa poznań

  Zakwaterowanie gości i logistyka

  Współpracujemy z hotelami, pensjonatami i apartamentami, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle atrakcyjne ceny za noclegi. 

 • centrum konferencyjne w poznaniu

  Opracowanie i druk materiałów konferencyjnych

  Wykonujemy projekty graficzne materiałów na potrzeby konferencji (m.in. plakaty, rollupy, strony WWW) oraz zajmujemy się ich drukiem/wdrożeniem.